Speciální letové nabídky z Letiště Antalya (AYT)

Non-stop lety do 122 destinací prostřednictvím 40 různých dopravců

Informativní detaily týkající se Letiště Antalya

Název letiště Letiště Antalya
Kód letiště (IATA) AYT
Město Antalya
Země Turkey (TR)
Úplná adresa Letiště Antalya
Zeměpisná šířka 36.904333
Zeměpisná délka 30.801877
Webové stránky Aytport.com
Zobrazit na mapě Google maps
Letiště Antalya
Letiště Antalya
Letiště Antalya
Letiště Antalya
Letiště Antalya
Letiště Antalya

Letiště Antalya

Zařízení a služby letiště Antalya

Letiště Antalya, které se nachází na jihozápadním pobřeží Turecka, je jedním z nejrušnějších letišť v zemi. Každý rok slouží milionům cestujících a poskytuje širokou škálu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí pohodlný a pohodlný zážitek.

Zařízení terminálů

 • Přepážky pro odbavení: Letiště Antalya nabízí několik odbavovacích přepážek pro různé letecké společnosti, což cestujícím usnadňuje efektivně dokončit proces odbavení.
 • Nakupování bez cla: Na letišti se nachází řada obchodů, včetně bezcelních obchody, kde si cestující mohou zakoupit suvenýry, elektroniku a exkluzivní turecké produkty.
 • Restaurace a kavárny: V celém terminálu je k dispozici několik restaurací a kaváren, které cestujícím nabízejí možnost vychutnat si různé kuchyně a občerstvení.
 • Salónky: Pro vnitrostátní i mezinárodní cestující je k dispozici řada salonků, které poskytují klidné prostředí s pohodlným sezením, občerstvením a bezplatnou Wi-Fi.
 • Bankomaty a směnárna: Antalya Letiště má několik bankomatů a směnáren, takže je pro cestující pohodlné vybírat hotovost nebo směňovat měnu.

Doprava

 • Taxi: Taxíky jsou snadno dostupné venku letištní terminál, který nabízí pohodlný způsob, jak se dostat do různých destinací v Antalyi a přilehlých oblastech.
 • Kyvadlová doprava: Mezi letištěm a oblíbenými turistickými destinacemi jezdí kyvadlové autobusy, které cestujícím poskytují cenově dostupné možnosti přepravy.
 • Půjčovna aut: Několik autopůjčoven má na letišti přepážky, které umožňují cestujícím pronajmout si vozidla pro pobyt v Antalyi.
 • Veřejná doprava: Městský úřad Antalya Metropolitan Municipality provozuje veřejné autobusy, které propojí letiště s různými částmi města a zpřístupní jej i pro cestovatele, kteří dbají na rozpočet.

Doplňkové služby

 • Ztráty a nálezy: Věnovaná ztráta a Na letišti Antalya je k dispozici služba find, která zajišťuje, že cestující mohou nahlásit a získat ztracené věci během cesty.
 • Lékařské služby: Letiště má zdravotnická zařízení a vyškolený personál, který poskytuje nezbytnou lékařskou pomoc v případě nouze nebo drobné zdravotní problémy.
 • Zvláštní pomoc: Letiště Antalya nabízí speciální asistenční služby pro cestující se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, které zajišťují uspokojení jejich cestovních potřeb.
 • Zařízení pro děti: Letiště poskytuje vyhrazené pokoje pro péči o děti, zařízení na přebalování dětí a hřiště pro rodiny cestující s malými dětmi.

Letiště Antalya se snaží svým cestujícím poskytovat pozitivní zážitek z cestování tím, že nabízí širokou škálu zařízení a služeb. Ať už se jedná o nákupy, stravování, dopravu nebo další asistenci, letiště zajišťuje, že jsou uspokojeny potřeby každého cestovatele, takže jeho čas v Antalyi je bezproblémový.


Letiště Antalya Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Antalya?

Kód AYT byl přiřazen letišti Letiště Antalya Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Antalya je nejdelší nabízený let do Yemelyanovo International Airport (KJA) s přibližnou dobou trvání 6h 20m na palubě Boeing 767-300 (winglets) Passenger.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Antalya?

Cestující odjíždějící z Letiště Antalya mají na výběr mezi 40 různými dopravci, přičemž SunExpress, Pegasus, Turkish Airlines, Corendon Airlines, Jet poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Antalya?

Typicky je Letiště Antalya (AYT) preferovanou možností pro cestující z Antalya kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Antalya?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující: Letiště Antalya (AYT)

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella