Dostupné lety z Letiště Amami (ASJ)

Non-stop lety do 9 destinací s 5 různými leteckými společnostmi

Zásadní informace týkající se Letiště Amami

Název letiště Letiště Amami
Kód letiště (IATA) ASJ
Město Ostrov Amami
Země Japan (JP)
Úplná adresa Letiště Amami
Zeměpisná šířka 28.430833
Zeměpisná délka 129.712500
Webové stránky Synapse.ne.jp
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Amami

Vítejte na letišti Amami, bráně na krásné ostrovy Amami. Snažíme se našim cestujícím poskytnout výjimečné zázemí a služby, aby jejich cesta byla co nejpříjemnější a nejpohodlnější. Zde je přehled toho, co můžete během svého pobytu na letišti Amami očekávat:

Budova terminálu

Budova terminálu na letišti Amami je moderní a prostorná, navržená tak, aby vyhovovala potřebám velký počet cestujících. Ať už přijíždíte nebo odlétáte, všechna potřebná zařízení najdete pohodlně umístěná v terminálu.

Odbavení a zavazadla

Naše odbavovací přepážky jsou vybaveny stavem-of- nejmodernější technologie zajišťující hladké a efektivní postupy odbavení. Přátelský a ochotný personál vám pomůže s jakýmikoli dotazy nebo problémy, které můžete mít. Zdarma jsou k dispozici vozíky na zavazadla, které vám pomohou přepravovat vaše zavazadla.

Bezpečnost a přistěhovalectví

Letiště Amami bere bezpečnost a ochranu svých cestujících vážně. Jsou zavedena přísná bezpečnostní opatření, aby byla zajištěna ochrana všech cestujících. Náš imigrační proces je efektivní, minimalizuje čekací doby a zefektivňuje vaši cestu.

Maloobchod a restaurace

Nabízíme řadu maloobchodních prodejen a možností stravování, které uspokojí vaše potřeby. Prozkoumejte naše bezcelní obchody pro široký výběr zboží, včetně módy, kosmetiky a místních suvenýrů. Dopřejte si delikátní občerstvení a jídla v naší rozmanité řadě restaurací a kaváren, které nabízejí místní i mezinárodní kuchyni.

Salonie

Pro cestovatele, kteří hledají exkluzivnější zážitek, nabízíme pohodlné a dobře - zařízené salonky. Užijte si bezplatné občerstvení, Wi-Fi připojení a klidnou atmosféru před nástupem na palubu.

Přístupnost

Letiště Amami se zavazuje zajistit, aby všichni cestující měli rovný přístup k našim zařízením a službám. Poskytujeme bezbariérový přístup v celém terminálu, včetně ramp a výtahů, abychom vyhověli cestujícím se sníženou pohyblivostí.

Další služby

Kromě výše uvedeného vybavení nabízí letiště Amami různé další služby, které vám zpříjemní cestování. Mezi ně patří mimo jiné směnárna, informační přepážky, půjčovna aut a lékařská pomoc.

S naším závazkem poskytovat vynikající zařízení a služby se snažíme, aby byla vaše cesta přes letiště Amami zábavná od začátku do konce. Těšíme se, že vás přivítáme na ostrovech Amami a přejeme vám příjemný výlet!


Letiště Amami Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Amami?

V leteckém průmyslu je Letiště Amami identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, ASJ.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Amami je nejdelší nabízený let do Narita International Airport (NRT) s přibližnou dobou trvání 2h 0m na palubě Airbus A320.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Amami?

Celkem 5 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Amami, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: JAL, ANA, Skymark Airlines, Peach Aviatio

Které letiště by mělo být použito při odletu z Ostrov Amami letecky?

Cestující odjíždějící z Ostrov Amami často preferují Letiště Amami (ASJ) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Ostrov Amami?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella