Speciální letové nabídky z Mezinárodní letiště Almaty (ALA)

Přímé lety do 56 destinací zajišťují 22 letecké společnosti.

Zásadní informace týkající se Mezinárodní letiště Almaty

Název letiště Mezinárodní letiště Almaty
Kód letiště (IATA) ALA
Město Almaty
Země Kazakhstan (KZ)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Almaty
Zeměpisná šířka 43.349927
Zeměpisná délka 77.025289
Webové stránky Alaport.com
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště Almaty
Mezinárodní letiště Almaty
Mezinárodní letiště Almaty
Mezinárodní letiště Almaty
Mezinárodní letiště Almaty
Mezinárodní letiště Almaty

Zařízení a služby mezinárodního letiště Almaty

Mezinárodní letiště Almaty je největší a nejrušnější letiště v Kazachstánu, které slouží jako důležitý dopravní uzel ve Střední Asii. Díky své moderní infrastruktuře a široké škále zařízení a služeb se letiště snaží poskytovat pohodlný a pohodlný zážitek pro cestující z celého světa.

Vybavení:

  • Terminály: Letiště má dva terminály, terminál 1 a terminál 2, které jsou vybaveny nejmodernějším vybavením a prostornými čekárnami. Terminál 1 slouží vnitrostátním letům, zatímco terminál 2 odbavuje mezinárodní lety.
  • Spacáky: Pro cestující, kteří potřebují odpočinek nebo přenocování, nabízí mezinárodní letiště Almaty k zapůjčení spací podušky. Tyto kapsle jsou vybaveny pohodlnými postelemi a vybavením, které poskytují klidné prostředí pro relaxaci.
  • Nakupování a stravování: Letiště se může pochlubit širokou škálou obchodů, včetně bezcelních obchodů, kde si cestující mohou dopřát daň- Nakupování zdarma. Kromě toho je zde mnoho restaurací, kaváren a barů, které nabízejí rozmanitou škálu kuchyní a nápojů.
  • Salónky: Mezinárodní letiště Almaty nabízí několik salonků, které uspokojí potřeby cestujících na služební cestě i cestujících první třídy. Tyto salonky poskytují klidné a exkluzivní prostředí a nabízejí bezplatné občerstvení, Wi-Fi připojení a obchodní zařízení.
  • Služby půjčovny aut: Cestující si mohou na letišti pohodlně pronajmout auta a prozkoumat město a jeho okolí. Několik autopůjčoven má vyhrazené přepážky v příletové oblasti obou terminálů.

Služby:

  • Doprava: Letiště má dobré spojení do centra města a dalších částech Almaty prostřednictvím různých možností dopravy, včetně taxíků, letištní kyvadlové dopravy a veřejných autobusů.
  • Služby zavazadel: Mezinárodní letiště Almaty poskytuje služby zavazadel, jako je balení zavazadel, jejich úschova a zařízení pro ztráty a nálezy, které zajišťují s věcmi cestujících je bezpečně zacházeno.
  • Lékařská pomoc: V případě lékařské pohotovosti má letiště zdravotnická střediska vybavená vysoce vyškoleným personálem, který může cestujícím v nouzi poskytnout rychlou pomoc.
  • Speciální asistence: Letiště nabízí speciální asistenci pro cestující se sníženou pohyblivostí nebo handicapem. K zajištění bezproblémového cestování jsou k dispozici invalidní vozíky, vyhrazená pomoc a přístupná zařízení.
  • Wi-Fi: Bezplatná Wi-Fi je k dispozici na celém letišti, což cestujícím umožňuje zůstat ve spojení a procházet internet během své doby. na letišti.

Závazek mezinárodního letiště Almaty poskytovat vynikající zařízení a služby je evidentní v jeho neustálém úsilí o zlepšení celkového zážitku cestujících. Ať už jde o pohodlné možnosti dopravy, moderní zařízení nebo rozmanité možnosti stravování a nakupování, letiště se snaží, aby každá cesta byla příjemná.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Almaty?

Kód ALA byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Almaty Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Mezinárodní letiště Almaty?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Mezinárodní letiště Almaty a Frankfurt International Airport (FRA) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 8h 30m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Mezinárodní letiště Almaty?

Celkem 22 dopravců poskytuje služby na letišti Mezinárodní letiště Almaty, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Air Astana, SCAT Airlines, Aeroflot, Turkish Airlines, Red Wing

Které letiště by mělo být použito při odletu z Almaty letecky?

Cestující odjíždějící z Almaty často preferují Mezinárodní letiště Almaty (ALA) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Almaty?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující: Mezinárodní letiště Almaty (ALA)

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella