Let bez mezipřistání z Mezinárodní letiště Aden (ADE)

Prozkoumejte 8 lokalit s 3 různými dopravci

Denně plánované odlety z Mezinárodní letiště Aden

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
CAI Káhira

1-2 letů za den

3h 30m Zobrazit cenu
JIB Džibutsko

2 letů za den

0h 45m Zobrazit cenu
AMM Ammán

1 letů za den

3h 30m Zobrazit cenu
JED Jeddah
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 0m Zobrazit cenu
KRT Chartúm
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 0m Zobrazit cenu
BOM Bombaj
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

4h 0m Zobrazit cenu
GXF Seiyun
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 0m Zobrazit cenu
RUH Rijád
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

3h 0m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Aden

Název letiště Mezinárodní letiště Aden
Kód letiště (IATA) ADE
Město Doupě
Země Yemen (YE)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Aden
Zeměpisná šířka 12.826116
Zeměpisná délka 45.037537
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby mezinárodního letiště Aden

Úvod

Mezinárodní letiště Aden, které se nachází ve městě Aden v Jemenu, je významným letištěm sloužícím jak vnitrostátním, tak mezinárodním letům. Nabízí řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí pohodlný a pohodlný zážitek.

Zařízení

1. Budova terminálu

Letiště má moderní a prostornou budovu terminálu vybavenou veškerým potřebným zařízením. Zahrnuje oddělené příletové a odletové prostory, odbavovací přepážky, bezpečnostní kontroly a imigrační přepážky. Terminál je navržen tak, aby efektivně odbavil velké množství cestujících.

2. Salonky

Mezinárodní letiště Aden nabízí pohodlné salonky, kde si cestující mohou odpočinout před odletem nebo během mezipřistání. Salonky nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, bezplatné občerstvení, Wi-Fi připojení a televize.

3. Duty-Free Shops

Cestující si mohou dopřát bezcelní nákupy v maloobchodních prodejnách na letišti. Od kosmetiky a parfémů po elektroniku a suvenýry, tyto obchody nabízejí širokou škálu produktů za ceny osvobozené od daně. Pro cestovatele je to skvělá příležitost k nákupu dárků nebo osobních věcí.

4. Možnosti stravování

Letiště nabízí různé možnosti stravování, které uspokojí různé chutě a preference. Cestující si mohou vybrat z restaurací, kaváren a snack barů, které podávají různé kuchyně a nápoje. Ať už je to rychlé sousto nebo klidné jídlo, pro každého jsou dostupné možnosti.

5. Směnárna a bankovnictví

Pro pohodlí mezinárodních cestujících poskytuje mezinárodní letiště Aden služby směnárny. Cestující mohou snadno převést svou měnu na místní měnu nebo naopak. Kromě toho jsou v areálu letiště k dispozici bankovní zařízení a bankomaty.

Služby

1. Odbavení zavazadel

Letiště zajišťuje efektivní služby odbavování zavazadel, aby byl zážitek z cestování bezproblémový. Cestující se mohou spolehnout na to, že oddaný personál bude s jejich zavazadly manipulovat bezpečně a bezpečně.

2. Informační přepážka

Informační přepážka se nachází v budově terminálu, kde mohou cestující vyhledat pomoc a získat informace o letech, nástupních branách, letištních zařízeních a další dotazy. Přátelští zaměstnanci jsou k dispozici, aby vám poskytli rady a podporu.

3. Wi-Fi přístup

Mezinárodní letiště Aden nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém terminálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení a procházet internet během čekání na let.

4. Půjčovna aut

Cestovatelé si mohou na letišti pohodlně pronajmout auta a prozkoumat město nebo dojet do svých konečných destinací. Několik autopůjčoven má své přepážky v budově terminálu, které poskytují různé možnosti, aby vyhovovaly různým potřebám.

5. Lékařské služby

Na letišti jsou k dispozici lékařské služby pro řešení jakýchkoli zdravotních mimořádných událostí. Lékařský tým je v pohotovosti, aby v případě potřeby poskytl základní lékařskou pomoc a první pomoc.

Aden International Airport se snaží poskytovat špičkové vybavení a služby, aby cestujícím zajistil příjemný zážitek z cestování. Od své moderní budovy terminálu a pohodlných salonků až po bezcelní obchody a restaurace, letiště uspokojuje různé potřeby cestujících. Díky řadě služeb, jako je manipulace se zavazadly, informační přepážka, Wi-Fi připojení, půjčovna aut a lékařská pomoc, se mezinárodní letiště Aden snaží zvýšit spokojenost a pohodlí zákazníků.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Aden?

Kód ADE byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Aden Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Aden je nejdelší nabízený let do Sahar International Airport (BOM) s přibližnou dobou trvání 4h 0m na palubě Airbus A320.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Mezinárodní letiště Aden?

Celkem 3 dopravců poskytuje služby na letišti Mezinárodní letiště Aden, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Yemenia, AirAsia Japa

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Doupě?

Typicky je Mezinárodní letiště Aden (ADE) preferovanou možností pro cestující z Doupě kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Doupě?

V okolí Doupě se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella