Dostupné lety z Letiště Adalberto Mendes da Silva (CAC)

Cestujte do 4 destinací s 3

Denní odletový plán na Letiště Adalberto Mendes da Silva

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
VCP Campinas

2-3 letů za den

1h 20m Zobrazit cenu
CWB Curitiba

1-3 letů za den

1h 20m Zobrazit cenu
GRU Sao Paulo

2 letů za den

1h 35m Zobrazit cenu
BPS Porto Seguro
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 25m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště Adalberto Mendes da Silva

Název letiště Letiště Adalberto Mendes da Silva
Kód letiště (IATA) CAC
Město Cascavel
Země Brazil (BR)
Úplná adresa Letiště Adalberto Mendes da Silva
Zeměpisná šířka -25.001815
Zeměpisná délka -53.501918
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Adalberto Mendes da Silva

Letiště Adalberto Mendes da Silva, které se nachází v srdci Brazílie, je důležitým dopravním uzlem, který nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které cestujícím zpříjemní cestování.. Od efektivních odbavovacích zařízení po pohodlné čekárny, letiště zajišťuje bezproblémovou cestu pro cestující.

Zařízení

Odbavovací přepážky

Letiště se může pochlubit mnoha odbavovací přepážky vybavené pokročilou technologií pro urychlení procesu odbavení. Cestující mohou snadno získat své palubní vstupenky a odevzdat svá zavazadla, aby si zajistili bezproblémový začátek cesty.

Maloobchod a restaurace

Letiště Adalberto Mendes da Silva nabízí rozmanitý výběr maloobchodní prodejny a možnosti stravování, uspokojující různé chutě a preference. Cestovatelé si mohou dopřát bezcelní nákupy, procházet řadu místních i mezinárodních značek a vychutnávat si lahodná jídla v letištních restauracích a kavárnách.

Salonie

Letiště nabízí exkluzivní salonky. pro obchodní cestující i cestující v první třídě. Tyto relaxační prostory poskytují pohodlné sezení, bezplatnou Wi-Fi, nabíjecí stanice a také výběr občerstvení a nápojů, což cestujícím umožňuje odpočinout si před odletem.

Dětský koutek

Pro rodiny s dětmi nabízí letiště Adalberto Mendes da Silva vyhrazené hřiště. Tato oblast, vybavená různými atrakcemi a hrami, zajišťuje, že se mladí cestující mohou bavit při čekání na svůj let.

Služby

Odbavování zavazadel

Letiště upřednostňuje efektivní manipulace se zavazadly, aby se minimalizovalo riziko ztráty nebo zpoždění zavazadel. Cestující se mohou spolehnout, že s jejich věcmi je zacházeno opatrně a budou po příletu na místo určení snadno k dispozici.

Informační přepážky

K pomoci cestujícím má letiště informační přepážky s dobře informovaným personálem. kteří jsou připraveni nabídnout rady a odpovědět na jakékoli dotazy a zajistit tak hladký zážitek z cestování pro všechny cestující.

Pronájem aut

Pro cestující, kteří potřebují dopravu po příletu, letiště Adalberto Mendes da Silva poskytuje služby autopůjčovny. Renomované autopůjčovny nabízejí řadu vozidel vyhovujících různým požadavkům a umožňují cestujícím svobodu prozkoumávat místní oblast vlastním tempem.

Parkování

Letiště má pohodlné parkoviště, jak pro krátkodobé, tak pro dlouhodobé pobyty, s dostatečným prostorem pro uspokojení potřeb cestujících. Hlídané parkoviště poskytuje klid pro ty, kteří opouštějí svá vozidla při cestování.

Zdravotnická zařízení

V případě nouze jsou na letišti umístěna zdravotnická zařízení vybavená k řešení různých zdravotních potřeb. Kvalifikovaní zdravotníci jsou k dispozici, aby poskytli nezbytnou pomoc a zajistili pohodu cestujících.

Wi-Fi připojení

Adalberto Mendes da Silva Airport nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém areálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení a věnovat se svým online potřebám během čekání na let.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Adalberto Mendes da Silva?

Kód CAC byl přiřazen letišti Letiště Adalberto Mendes da Silva Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Adalberto Mendes da Silva je nejdelší nabízený let do Porto Seguro Airport (BPS) s přibližnou dobou trvání 2h 35m na palubě Airbus A320.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Adalberto Mendes da Silva?

Celkem 3 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Adalberto Mendes da Silva, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Azul, LATAM Airlines, Go

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Cascavel?

Typicky je Letiště Adalberto Mendes da Silva (CAC) preferovanou možností pro cestující z Cascavel kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Cascavel?

V okolí Cascavel se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella