Odlety z letiště Letiště Coruña (LCG)

Cestujte do 9 destinací s 5

Denně plánované odlety z Letiště Coruña

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
MAD Madrid

6-10 letů za den

1h 20m Zobrazit cenu
BCN Barcelona

2-3 letů za den

1h 40m Zobrazit cenu
LGW Londýn

1 letů za den

2h 0m Zobrazit cenu
ORY Paříž
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 55m Zobrazit cenu
AGP Malaga

1 letů za den

1h 40m Zobrazit cenu
LPA Las Palmas
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 50m Zobrazit cenu
VLC Valencie
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 38m Zobrazit cenu
BIO Bilbao
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 5m Zobrazit cenu
MAH Menorca
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 50m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Coruña

Název letiště Letiště Coruña
Kód letiště (IATA) LCG
Město La Coruña
Země Spain (ES)
Úplná adresa Letiště Coruña
Zeměpisná šířka 43.301741
Zeměpisná délka -8.379016
Webové stránky Aena.es
Zobrazit na mapě Google maps

Letiště Coruña

Zařízení a služby letiště A Coruña

Přehled

Letiště Coruña, známé také jako letiště Alvedro, se nachází ve městě A Coruña v oblasti Galicie ve Španělsku. Toto moderní letiště slouží jako důležitá brána do regionu a spojuje jej s domácími i mezinárodními destinacemi. Letiště A Coruña nabízí řadu zařízení a služeb, které svým cestujícím zpříjemní cestování.

Zařízení

 • Přepážky pro odbavení: Letiště má vyhrazené odbavovací přepážky pro každou leteckou společnost působící na terminálu. Cestující mohou snadno najít přepážku příslušné letecké společnosti, aby dokončili proces odbavení.
 • Maloobchodní prodejny: Letiště Coruña nabízí řadu maloobchodních prodejen, kde si cestující mohou nakoupit knihy, oblečení, elektroniku a další cestovní nezbytnosti. Duty-free obchody jsou k dispozici i pro mezinárodní cestující.
 • Restaurace a kavárny: Na letišti je řada restaurací a kaváren, které uspokojí různé chutě a preference. Cestující si mohou vychutnat různé kulinářské možnosti od rychlého občerstvení až po stolování vsedě.
 • Salónky: Pro ty, kteří hledají exkluzivnější a pohodlnější zážitek, nabízí letiště salonky, kde si cestující mohou odpočinout a vychutnat si bezplatné občerstvení a nápoje a přístup k Wi-Fi.
 • Parkování: Letiště A Coruña nabízí pohodlné parkování pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Cestující si mohou vybrat mezi venkovním a krytým parkováním, což zajišťuje bezpečnost a zabezpečení jejich vozidel.
 • Pronájem aut: Cestovatelé, kteří chtějí prozkoumat malebnou oblast Galicie, si mohou snadno pronajmout auto v jedné z na letišti jsou k dispozici renomované autopůjčovny.
 • Bankomaty a směnárna: Letiště má bankomaty vhodně umístěné po celém terminálu, což umožňuje cestujícím vybírat hotovost v místní měně. K dispozici jsou také služby směnárny.

Služby

 • Služby zavazadel: Letiště Coruña poskytuje služby zavazadel, včetně balení zavazadel, aby byla zajištěna bezpečnost cestujících. věci během cesty.
 • Informační přepážka: Na letišti je k dispozici informační přepážka, která cestujícím pomůže s jakýmikoli dotazy ohledně letu, letištních zařízení nebo možností místní dopravy.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztracených nebo nesprávně umístěných věcí se cestující mohou zeptat na letištní kanceláři ztrát a nálezů, aby získali své věci.
 • Hřiště pro děti: Na letišti je vyhrazený dětský koutek, kde se udrží děti. cestující se baví a baví při čekání na své lety.
 • Wi-Fi: Bezplatná Wi-Fi je k dispozici v celém terminálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení a procházet internet na svých osobních zařízeních.
 • Lékařské služby: Letiště Coruña má na místě lékařské služby, které poskytují okamžitou pomoc v případě lékařské pohotovosti nebo zdravotních problémů.
 • Speciální pomoc: Letiště nabízí speciální asistenční služby pro cestující se sníženou pohyblivostí nebo jiná postižení. K zajištění pohodlného zážitku pro všechny je k dispozici bezbariérový přístup a oddaný personál.

Letiště Coruña nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby svých cestujících. Od pohodlných odbavovacích přepážek až po různé maloobchodní a stravovací možnosti, letiště si klade za cíl, aby cestování bylo pohodlné a příjemné pro všechny cestující. S doplňkovými službami, jako je pomoc se zavazadly, informační přepážky a dětská hřiště, se letiště A Coruña skutečně snaží zlepšit celkový zážitek z cestování a zajistit spokojenost cestujících.


Letiště Coruña Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Coruña?

V leteckém průmyslu je Letiště Coruña identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, LCG.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Coruña je nejdelší nabízený let do Gran Canaria Airport (LPA) s přibližnou dobou trvání 2h 50m na palubě Embraer 195 E2.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Coruña?

Cestující odjíždějící z Letiště Coruña mají na výběr mezi 5 různými dopravci, přičemž Air Europa, Iberia, Vueling, Volotea, Binter Canaria poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z La Coruña?

Typicky je Letiště Coruña (LCG) preferovanou možností pro cestující z La Coruña kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí La Coruña?

V okolí La Coruña se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella