Přímý let z Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho (JFK)

Non-stop lety do 184 destinací prostřednictvím 73 různých dopravců

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho

Název letiště Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho
Kód letiště (IATA) JFK
Město New York City
Země United-States (US)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho
Zeměpisná šířka 40.641311
Zeměpisná délka -73.778139
Webové stránky Panynj.gov
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho
Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho
Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho
Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho
Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho
Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho

Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho

Zařízení a služby mezinárodního letiště Johna F. Kennedyho

Úvod

Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho, které se nachází v Queensu v New Yorku, je jedním z nejrušnějších letišť v Spojené státy. S více než 62 miliony cestujících, kteří ročně projdou jeho branami, nabízí letiště širokou škálu zařízení a služeb, které svým návštěvníkům zajistí hladký a pohodlný zážitek z cestování.

Terminály

The Airport letiště se skládá ze šesti hlavních terminálů: Terminál 1, Terminál 2, Terminál 4, Terminál 5, Terminál 7 a Terminál 8. Každý terminál je vybaven četnými vymoženostmi včetně možností stravování, obchodů a salonků, které uspokojí potřeby cestujících.

Služby

Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho poskytuje nepřeberné množství služeb pro zlepšení zážitku cestujících:

 • Služby zavazadel: Letiště nabízí úschovnu zavazadel, balení zavazadel a služby týkající se ztrát a nálezů, které cestujícím pomohou s jejich věcmi.
 • Kyvadlová doprava: K přepravě cestujících mezi různými terminály, parkovišti, půjčovnami aut a dalšími místy na letištích jsou k dispozici bezplatné kyvadlové autobusy.
 • Wi-Fi: Na celém letišti je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu, které umožňuje cestujícím zůstat ve spojení během cesty.
 • Lékařské služby: JFK má lékařské kliniky a pohotovostní lékařské služby pro případ pasažéři potřebují lékařskou pomoc.
 • Zařízení péče o děti: Letiště má vyhrazené prostory vybavené hracími plochami a přebalovacími stanicemi pro rodiny cestující s dětmi.
 • Úklidové oblasti pro domácí mazlíčky: JFK poskytuje vyhrazené prostory pro domácí mazlíčci, aby si ulevili a zajistili tak pohodlný zážitek pro cestovatele s chlupatými společníky.

Stravování a nakupování

Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho se může pochlubit širokým výběrem restaurací a kaváren, a bary s nabídkou různých kuchyní, které uspokojí každý mlsný jazýček. Kromě toho letiště nabízí nepřeberné množství maloobchodních prodejen, včetně bezcelních prodejen, kde si cestující mohou prohlížet a nakupovat různé produkty včetně oblečení, elektroniky a suvenýrů.

Salónky

Na letišti se nachází několik salonků, které uspokojí potřeby různých leteckých společností a cestujících. Tyto salonky poskytují pohodlné sezení, jídlo a nápoje zdarma a klidnou atmosféru pro relaxaci nebo práci.

Doprava

Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho je dostupné různými způsoby dopravy:

 • Metro: Letiště je napojeno na systém metra v New Yorku, který zajišťuje pohodlnou dopravu na letiště az něj.
 • Taxi a spolujízda: Taxíky a oblíbené služby spolujízdy, jako je Uber a Lyft jsou snadno dostupné na JFK pro snadnou přepravu.
 • Půjčovna aut: Řada autopůjčoven má přepážky umístěné v budovách terminálů, které umožňují cestujícím pronajmout si vozidlo na cesty.
 • Parkování: Letiště nabízí různé možnosti parkování pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty a poskytuje pohodlný přístup k terminálům.
 • Autobusová a kyvadlová doprava: Různé autobusové a kyvadlové dopravy spojují letiště s okolními oblastmi, nabízí alternativní možnosti dopravy.

Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho se zavázalo poskytovat komplexní škálu zařízení a služeb, aby svým cestujícím zajistilo příjemný a pohodlný zážitek z cestování. Se svými rozmanitými možnostmi stravování, rozsáhlými obchody, pohodlnými salonky a pohodlným dopravním spojením JFK nadále slouží jako prominentní centrum pro domácí i mezinárodní cestovatele.


Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho?

Kód JFK byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho je nejdelší nabízený let do Singapore Changi Airport (SIN) s přibližnou dobou trvání 18h 50m na palubě Airbus A350-900.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho mají na výběr mezi 73 různými dopravci, přičemž Delta Air Lines, JetBlue Airways, American Airlines, Alaska Airlines, British Airway poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z New York City letecky?

Cestující odjíždějící z New York City často preferují Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho (JFK) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí New York City?

V okolí New York City se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella